screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

operacja Żagle Gdyni, polecicie ?

operacja Żagle Gdyni, polecicie ?

Niestety nie miałem okazji brać udziału w operacji Żagle Gdyni i stąd moje pytanie czy znacie jakieś miejsca, gdzie można znaleźć zdjęcia z tego wydarzenia? Zależy mi przede wszystkim na dobrych jakościowo fotografiach.

wieszdo87

Posty: 2

 
Moim zdaniem operation Gdynia Sails to było naprawdę świetne wydarzenie, na którym można było zobaczyć wiele rewelacyjnych żaglowców i było przygotowanych wiele atrakcji.

Lupusx

Posty: 9

 
Z tego co mi wiadomo to najlepsze banki zdjęć ze zlotów żaglowców są dostępne na stronach związanych ze zlotami. To właśnie w takich miejscach można zdobyć naprawdę świetnie wyglądające fotografie. Polecam Ci więc poszukanie na różnego rodzaju serwisach zdjęć, które pozwolą na dokładne zapoznanie się z konkretnym wydarzeniem i które będą prezentowały się świetnie.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Jestem osobiście zdania, że operacja Żagle Gdyni była faktycznie rewelacyjnym wydarzeniem, które dla wszystkich osób zaoferowało faktycznie mnóstwo. Uważam, że pożądane byłoby było wybrać się na tego typu wydarzenie, ponieważ można było na nim faktycznie niesłychanie miło spędzić swój czas i podziwiać mnóstwo wyjątkowych żaglowców, które prezentowały się cudownie.

zpox

Posty: 22

 
Na oficjalnych stronach zlotów żaglowców można bez problemu znaleźć zdjęcia z wydarzeń dostępne na licencji royalty free. Powinieneś więc poszukać oficjalnych stron konkretnych wydarzeń, aby bez problemu znaleźć naprawdę rewelacyjnie prezentujące się zdjęcia, które będą w stanie zrobić na wszystkich osobach znakomite wrażenie.

Filtry2014

Posty: 4

 
W mojej ocenie najlepsze zdjęcia z operacji Żagle Gdyni można odszukać w sieci i warto zdecydować się na stosowne podejście do sprawy i wybieranie najlepszych rozwiązań, które sprawdzą się naprawdę fantastycznie.

mniszko

Posty: 16

 
Wszystkie fotografie z operation Gdynia Sails dostępne są pod adresem: http://www.stockpressphoto.eu/tall-ships/operation-gdynia-sails i niezmiernie mocno polecam każdemu odwiedzenie tej strony.

wiers56

Posty: 16

 
Jak się orientuję to na stronach poświęconych tematyce żaglowców dostępne są różnorodne fotografie ze zlotów i dodatkowo fotografie są dostępne na licencji royalty free.

wisła1905

Posty: 10