screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Spływy kajakowe weekendowe

Spływy kajakowe weekendowe

Witam serdecznie. Przedmiotem mojego zainteresowała stały się spływy kajakowe Krutynią. Ile one kosztują?

grubyB

Posty: 8

 
Czytałem już kilkukrotnie o tym, co ma do zaoferowania Krutynia i widzę, że są to przede wszystkim kajaki.

Przymierzam się do wybrania się w tą okolicę, więc przyznam, że na pewno Wasze porady będą dla mnie bardzo przydatne. Przynajmniej wiem, ile mogę wydać podczas spływu kajakowego, bo wcześniej byłam totalnie zdezorientowana w tym temacie.

Art3q

Posty: 18

 
W spływach kajakowych Krutynią biorę udział od 2-3 lat i czasami nawet wybieramy się z rodziną dwa razy do roku na jednodniowy spływ.

Nie mamy problemów z tym, aby opłacić uczestnictwo w takim spływie, ponieważ stanowi to stosunkowo niewielki wydatek dla domowego budżetu. Mogę szczerze polecić, bo moja rodzina, a przede wszystkim dzieci nie żałują :)

Sweeperx

Posty: 16

 
Zgadzam się z tym, iż zachowując zasady bezpieczeństwa pływanie kajakiem jest zdecydowanie bezpieczniejsze chociażby od… poruszania się po zwykłej drodze. Niektórzy mają wyobrażenia, iż kajak potrafi się często przewrócić. Rzeczywiście potrzeba sporo złej woli, aby tak się stało. Polecam przekonać się na własnym przykładzie, bo inaczej pewnie nie uwierzycie.

Wygodniś22

Posty: 18

 
Krutynia i kajaki kojarzy mi się z firmą http://www.splywy.pl/krutynia/, która organizuje naprawdę perfekcyjne spływy kajakowe wielodniowe. Przekonaliśmy się o tym na własnym przykładzie i nie ma się naprawdę do czego przyczepić. Zwróćcie uwagę na ich atrakcyjną cenę spływu, a także liczbę zadowolonych klientów, bo ta przekracza naprawdę wszelkie wyobrażenia :-)

eef12

Posty: 18

 
Nie powinniście mieć obaw o bezpieczeństwo, gdy Wasz wybór padł na Krutynię i kajaki, jakie są dostępne w tej okolicy.

Tutaj możecie sięgnąć z ofert jednego z organizatorów, który zaoferuje Wam spływ jednodniowy lub kilkudniowy. Wszystko do wyboru do koloru.

cinto

Posty: 26

 
Niedawno trafiłam na propozycję spływu Krutynią, w którego przypadku miałam okazję wyboru szlaku, który zostałby dopasowany do moich indywidualnych potrzeb. Dodam, że w tej okolicy spływy planowane są systematycznie, więc nie powinniście mieć kłopotów :)

Jacuś

Posty: 14

 
Jeśli chcecie to mogę Wam nieco podpowiedzieć na temat tego, co powinniście wziąć, gdy przedmiotem Waszego zainteresowania stały się spływy Krutynią. Mogę przedstawić Wam niezbędnik, który za każdym razem pakuje przed wyjazdem na spływ kajakowy. Na pewno macie podobnie.

Woli007

Posty: 23

 
Mój wybór numer jeden co roku stanowi Krutynia i kajaki, które wynajmujemy na 2-3 dni, aby przepłynąć opracowaną wspólnie przez naszą grupę znajomych trasą.

Chyba nigdy nam się nie znudzi, bowiem wykonujemy taki manewr już od kilku lat i nikt nie narzeka :)

gregBard

Posty: 22

 
Nie powinniście mieć obaw o bezpieczeństwo, gdy Wasz wybór padł na Krutynię i kajaki, które są dostępne w tej okolicy.

Tutaj możecie skorzystać z propozycji jednego z organizatorów, który zaoferuje Wam spływ jednodniowy lub kilkudniowy. Wszystko do wyboru do koloru.

mniszekkk5

Posty: 8