screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Proszę o pomoc odnośnie plafon ??

Proszę o pomoc odnośnie plafon ??

Hej. Na jaki wydatek powinienem przygotować się, gdy w obrębie moich zainteresowań pozostają rozety dekoracyjne? Liczę, że uzyskam od Was praktyczne porady w tym zakresie.

Fanatyk

Posty: 6

 
W przeszłości wydawało mi się, że abażur na suficie mógłby okazać się chybionym pomysłem. Dopiero niedawno zobaczyłem, w jaki sposób prezentuje się u znajomych i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Kiedyś także zastosuję takie rozwiązanie...

Bany07

Posty: 21

 
Cieszę się, że trafiłem na to forum dyskusyjne. Utwierdziłem się w przekonaniu, ze sufit podwieszany to strzał w dziesiątkę. W szczególności, jeśli moje mieszkanie ma zdecydowanie wyróżniać się na tle setek innych. Dziękuję za praktyczne porady, które się tutaj pojawiły.

tigra32

Posty: 9

 
Niedawno miałem okazję zakupić dwa abażury do lamp stojących i jestem z nich w pełni zadowolony. Być może wszystko dzięki temu, iż realizowałem zakup w sklepie, który zaproponował mi dosyć imponujący wybór asortymentu. To w mojej opinii podstawa :)

czeski

Posty: 14

 
Zastanawiając się nad tym czy należałoby zainwestować w oświetlenie led sprawdźcie ofertę tej firmy: www.rozety.net.pl. Zdecydowanie wyróżnia się konkurencyjnymi cenami i wysoką jakością świadczonych usług.

jagieloniab0000

Posty: 16

 
W mojej opinii rewelacyjnie na suficie potrafi prezentować się plafon. Obecnie jestem na etapie poszukiwania najlepszego sklepu internetowego, w którym będę mogła go zamówić.

taxi22

Posty: 30