screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Kosztorys naprawy samochodu - Warszawa

[Oferta] Kosztorys naprawy samochodu - WarszawaRzeczoznawca samochodowy/motoryzacyjny specjalizuje się w wykonywaniu oceny stanu technicznego pojazdów, wyceny pojazdów, a także kosztorysów naprawy samochodów. Nasze biuro rzeczoznawcze odnajduje się w Warszawie. Służymy swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem w sytuacjach związanych z wypadkami lub kolizjami drogowymi. Przygotowując dla Państwa ekspertyzy techniczne, korzystamy z wiedzy zdobytej przez lata, aby wykonywać swoją pracę, najlepiej jak umiemy.

Nasze ekspertyzy wykonujemy dla rynku motoryzacyjnego, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich ludzi, które są zainteresowane dostaniem usług eksperckich z zakresu techniki samochodowej, ruchu drogowego, wyceny wartości rynkowej oraz wyceny szkód. Wystawiamy również opinie techniczne oraz weryfikację prawidłowości przeprowadzenia napraw blacharsko-lakierniczych i ich zgodności z technologią producenta. Współpracujemy z biegłymi sądowymi i skarbowymi.

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://rzeczoznawcasamochodowywarszawa.pl, aby dowiedzieć się wiecej o naszych usługach.

korasek

Posty: 1

 

wiesław11

Posty: 5