screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

czyszczenie dachów Poznań

czyszczenie dachów Poznań

Pilnie potrzebuję numeru telefonu do wykonawcy zdolnego błyskawicznie oczyścić elewację. Jacyś gówniarze wkroczyli do akcji i teraz mam straszny syf.

eserved

Posty: 28

 
Mam bardzo dobre doświadczenia z firmą czyszczącą www.nowulski.pl . Wpadają do Ciebie, oceniają szkody, proponują darmowy pokaz umiejętności, a później jeszcze stosują impregnację. Cały dom plus działkę w jeden dzień skończyli i od kilku sezonów nie mam kłopotów ze stanem technicznym dachu. Wszystko śmiga i nie brudzi się tak bardzo, jak kiedyś.

abbss

Posty: 21

 
Jak masz syf na dachu to tak zaczniesz się kojarzyć w sąsiedztwie. Nie wiesz jacy są dzisiaj Polacy?

Aarus24

Posty: 32

 
Mnie najbardziej wkurza mech, a nigdy nie mogę sobie z nim sam poradzić. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Ja korzystam zawsze z firm sprzątających. Mało urlopu mam, żeby samemu załatwiać te sprawy, a w weekendy wolę odpoczywać ;)

Qrgulll

Posty: 31

 
Moim zdaniem nie tylko zwykły człowiek powinien zadbać o czystość własnego podwórka i domu. Widzicie, co się dzieje teraz w miastach? Jaki syf? Firmy czyszczące to musi być świetny biznes :)

jozie34

Posty: 34

 
Najlepszy detergent pasujący do powierzchni połączony z ogromną temperaturą odnowi każdy dom i dach. Nie ma co do tego wątpliwości. Od siebie polecam gości z nowulski.pl , bo posiadają taki asortyment.

Mmatckhew

Posty: 34

 
U mnie nagle dach zarósł mchem i normalnie czułem się, jakbym żył w jakimś grobowcu. Dopiero po zakupie myjki o poprawkach wentylacyjnych usunąłem ten syf. Drogo kosztowało. Teraz bym wszystko zlecił, jakiejś firmie, dlatego nie zastanawiaj się w twoim przypadku :)

Asiaaa23

Posty: 15

 
Zainwestowałem niestety w skomplikowany dach. Żona namówiła:P Teraz sam w ogóle go nie czyszczę, bo strach przed wypadkiem mnie paraliżuje. Mam jednak kontakt do dobrej firmy, nowulski.pl . Zrobili mi darmowy pokaz i przekonałem się do nich od razu :) Zadzwoń, powiedzą Ci co i jak :)

@malpka

Posty: 34

 
Teraz utrzymanie dachów i elewacji w dobrym stanie, praktycznie przypominającym oryginalny to wyjście w stronę budowania wizerunku.

Babuska4

Posty: 25

 
Wybieraj firmy, które najpierw ocenią stan techniczny budynku, wyeliminują podstawowe wady, a po przeprowadzeniu sprzątania dodadzą impregnację. Dzięki temu przetrwasz spokojnie cały rok bez dodatkowych kosztów.

rolniki

Posty: 40