screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Przydomowe oczyszcalnie ścieków

Przydomowe oczyszcalnie ścieków

Pytanie jest!

U kogo zamówić eko szambo? Znacie sprawdzone, niedrogie i godne zaufania firmy, które nie sprzedają dziadostwa?

PucH2

Posty: 20

 
Mamy w planie montaż przydomowej oczyszczalni i właśnie zbieram opinie na temat producentów. Szczególnie zależy mi na wysokim bezpieczeństwie takich konstrukcji, żebyśmy się nie potruli...

Fstachu44

Posty: 25

 
Z tego co wiem, to oczyszczalnie przydomowe nie są takie drogie. Gdzieś widziałem ofertę, że oczyszczalnia o pojemności 2 metrów sześciennych kosztuje już około 3 tysiaków.

kryj

Posty: 26

 
Kiedy ja kupowałem szambo, to jeszcze nie było takiego wyboru jak teraz. Także myślę, że naprawdę można znaleźć dobre zbiorniki, wcale nie wydając na ten cel jakiś grubych milionów.

Powodzenia!

Ciapeczek

Posty: 27

 
No teraz produkują rzeczywiście bezpieczne, ekologiczne zbiorniki bezodpływowe. Jeszcze kilka lat temu to naprawdę te systemy pozostawiały sporo do życzenia. Częste awarie, pęknięcia, wysięki i te sprawy. Nic przyjemnego;p

Hihiotek

Posty: 36

 
Z tych firm, które znam, których oferty widziałem to najkorzystniej moim zdaniem prezentuje się propozycja marki http://www.ekoszamba.eu. Dowożą swoje produkty w każde miejsce w kraju, mają duży wybór, jeśli chodzi o średnice montowanych króćców.

Pozdrawiam!

Astarotaa

Posty: 46

 
Trzeba rzeczywiście sprawdzić czy szambo ma wszystkie atesty. Kiedyś mi znajomy opowiadał o awarii szamba sąsiada...nie było to przyjemne przeżycie dla nikogo z najbliższej okolicy :P

Jozefffin

Posty: 32

 
Wahałem się, czy wybrać ekologiczne szambo, czy oczyszczalnię i w końcu stanęło na to drugie. Są niższe koszty utrzymania, ale nie zawsze. W niektórych sytuacjach, gdy odpadów jest mało, szambo jest lepszą opcją.

Filtry2014

Posty: 26

 
Widziałem ostatnio podobny wątek i tam sporo osób narzekało, że teraz szamba poszły w górę, zresztą podobnie jak te przydomowe oczyszczalnie..ciekaw jestem ile w tym prawdy.

ciopix

Posty: 21