screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

antybakteryjny żel do rąk

antybakteryjny żel do rąk

Witam, czy ktoś kojarzy skuteczne żele antybakteryjne do rąk z dozownikiem? Coś co można zamontować w miejscu pracy?

rohnop37

Posty: 25

 
Widziałem w hotelu ostatnio naścienny dozownik firmy MyCleanPoint z fajnym ekranem, na którym były ciekawe wizualizacje. Niezła sprawa, bo szybko czyścisz ręce i nie musisz ich wycierać. Same oszczędności dla firm i zadowolenie ludzi :)

Maciusinski

Posty: 29

 
Nie musisz inwestować od razu w swój ekspozytor reklamowy z dozownikiem, ale wykorzystać funkcję wynajmu. Sam stwierdzisz, czy się opłaca. Według mnie tak, chociaż opinie są jeszcze podzielone. Polaków trzeba nauczyć dbać o higienę ;)

komspid

Posty: 45

 
Na każdym międzynarodowym targu ustawiają dozowniki z ładnie pachnącymi żelami, oczywiście format całkowicie bezdotykowy. Nie musisz na urządzeniu od razu wdrażać reklam. Nawet tablica informacyjna robi wrażenie. Wiem, że na mycleanpoint.pl mają do dyspozycji nawet opcje ekranów multimedialnych. Super sprawa. Ja zamierzam niedługo też zainwestować.

uiids

Posty: 44

 
Fajną ofertę mają w mycleanpoint.pl. Widziałem ich urządzenia niedaleko Stadionu Narodowego. Gadałem z ich przedstawicielem i zainwestowałem w dozownik wersji mini. Ma fajny multimedialny ekranik, łatwość konfiguracji. Pomogli mi z instalacją i myślę, że to strzał w dziesiątkę. Na 100 osób przynajmniej pięćdziesiąt korzysta. Są takie dni, że muszę non stop uzupełniać żel :) A reklama ciągle miga :D

Sslawrumia

Posty: 32

 
Byłem na targach żywnościowych w Warszawie i widziałem, że większość ludzi korzystała z opcji darmowej dezynfekcji rąk żelem. Widać higiena jest też ważna dla Polaków. Moim zdaniem genialna opcja reklamowa na takich wydarzeniach, a inwestycji dokonasz za śmieszne pieniądze. Do dyspozycji mały i duży format.

mati

Posty: 52

 
W mycleanpoint.pl masz fajną ofertę, bo dają ekspozytory w formie dużej-pionowej, średnie do postawienia, np. na biurku oraz opcję mini zawieszaną na ścianie. Mam trzy egzemplarze. Jeden wisi w holu firmowym. Drugi zawsze pakuję do fury i na targi branżowe z nim jadę, a trzeci wita gości w poczekalni do sprzedawcy. Nie ma lepszej opcji teraz marketingowej, uwierz!

krzychoo

Posty: 48

 
Ten dozownik bezdotykowy z żelem antybakteryjnym łączy najlepszy format reklamowy, bo daje przyjemność człowiekowi i jednocześnie zapewnia trafienie z przekazem promocyjnym. Teraz trudno o coś lepszego, szczególnie jak uczestniczysz w imprezach firmowych.

Koktus

Posty: 28