screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

anonse towarzyskie, znacie ?

anonse towarzyskie, znacie ?

Chciałbym pogadać z jakąś panią w wieku 30-35 lat. Nie ma nikogo takiego wśród moich znajomych i zastanawiam się czy przeglądać ogłoszenia towarzyskie? Korzystaliście już z takich ogłoszeń? Jak to wszystko wygląda.

mnichu66

Posty: 2

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

extremeboy

Posty: 17

 
Znajomy wielokrotnie korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest niezmiernie zaspokojony. Sam nigdy nie próbowałem, lecz trzeba przyznać, że fotografie pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, lecz teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bo miłe spotkanie by się na pewno przydało.

Polaczek90

Posty: 10

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę niezmiernie wiele. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, wobec tego każdy trafi na odpowiednią osobę dla siebie.

Gruby_56

Posty: 7

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za duże wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był problem żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i szukam dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

Duzyyy45

Posty: 6

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, które są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można znaleźć nawet anonse video. Lubię takie, bo wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy naprawdę mi się podoba. Sprawdzacie apteczność zdjęć, a wybierzecie kogoś realnego.

polar00

Posty: 16

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

cowMuk90

Posty: 21

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane fotografie. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wówczas wiemy, iż naprawdę spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

mirekp2005

Posty: 10