screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

blaszane garaże Węgry, gdzie szukać ?

blaszane garaże Węgry, gdzie szukać ?

Jeśli znacie firmę, która ma na sprzedaż przenośne garaże to dajcie znać. Niestety, ale mieszkam daleko od Polski, bo aż na Węgrzech. Byłoby dobrze gdyby firma sama organizowała mi transport i montaż takiego garażu.

Krzyś23

Posty: 1

 
Korzystałem z oferty na blaszane garaże w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/ i jestem bardzo zadowolony. Mają najlepsze ceny i bardzo szybko organizują cały potrzebny transport elementów garaży.

bodeksus

Posty: 12

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bowiem wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, iż łatwa konstrukcja jest tańsza niż ta, jaka ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie zbadać.

edziu

Posty: 4

 
Wybór przenośnych garaży jest ogromny, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Nie ma problemów z tym, aby zamówić w Polsce garaż, który firma przywiezie do nas na Węgry. Sporo rzeczy w ten sposób zamawiam. Ceny są atrakcyjniejsze w Polsce, dlatego według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, które wszystkim polecam.

pogoń44

Posty: 11

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeśli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

Phylu

Posty: 3

 
Na pewno Węgrów cieszy niska cena takich garaży. Dla nas też nie są drogie, dlatego chętnie je zamawiamy na swoje działki. Dla nich cena z transportem i montażem jest korzystna, dlatego wiele firm z nimi współpracuje.

Alexxisss

Posty: 31

 
Na pewno jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje. Nie tylko sprzedają garaże, ale również własnym transportem je tam zawożą. Można również liczyć na to, że firma zamontuje nam cały garaż. Ta opcja akurat jest dodatkowo płatna i trzeba ją zamówić.

taxi22

Posty: 21