screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wykańczanie wnęrz

wykańczanie wnęrz

Może ktoś z Was jest w ostatnim czasie po jakimś wykończeniu wnętrza, albo po jakimś remoncie i może podpowiedzieć jakąś firmę, która ewentualnie będzie mogła zająć się dla mnie wykończeniem pod kątem glazury? Potrzebuje kogoś kto typowo się tym zajmuje i faktycznie na odpowiednim poziomie będzie w stanie to zrobić. Jak macie kogoś kogo możecie polecić to chętnie skorzystam.

DobreRADY

Posty: 2

 
Szukaj kogoś kto robi remonty i układa płytki, ma typowego glazurnika. Taka osoba na pewno zrobi to dobrze a jednocześnie pewnie szybciej niż taki fachowiec, który w teorii zajmuje się wszystkim i nie do końca faktycznie jest na takim poziomie, by ten remont zrealizować profesjonalnie.

miclon

Posty: 14

 
Spieki ceramiczne to fajna opcja na ściany, szczególnie w takich miejscach, które są mocno uczęszczane, ale na pewno warto też mieć na uwadze to jak będą one układane. Ta kwestia faktycznie będzie istotna i warto poszukać wykonawcy, który sobie z tym dobrze poradzi i estetycznie wszystko będzie dopracowane.

ZaNK3R

Posty: 7

 
Warto na pewno poszukać kogoś kto zajmuje się glazurą, układaniem i ma pod tym kątem doświadczenie, wtedy jest większa perspektywa, że faktycznie na wysokim poziomie wykona swoje zadania.

edyta123

Posty: 10

 
W mojej ocenie jeśli chodzi o spieki to świetnie się prezentują, ale pod warunkiem, że ktoś będzie w stanie faktycznie to dobrze zrobić. Jak nie masz pod tym kątem wykonawcy to trzeba uważać, bo niedokładności mogą sprawić, że tak naprawdę efekt będzie zaprzepaszczony.

dominikk6

Posty: 9

 
Z glazurą jest tak, że warto mieć kogoś kto na takich pracach się skupia i ma doświadczenie, bo ułożenie nie jest wcale łatwe i brak precyzji może sprawić, że efekty nie będą dobre, dlatego tutaj akurat często te firmy ogólne, które ogólnie remontami się zajmują się nie sprawdzają.

stritt

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że z glazurnikami nie ma jakiegoś wielkiego problemu, choć faktycznie te osoby, które sobie w tej branży dobrze radzą na pewno będą miały zajęte terminy i jeśli ktoś ma w planach układanie glazury czy remont to warto będzie wcześniej takie elementy sobie planować.

Ciapek

Posty: 9

 
Jak masz do obrobienia duży budynek to możesz liczyć na ofertę BGEF Investment (www.bgefinvestment.com). Firma ma w swoim gronie wielu glazurników więc jak będzie dużo powierzchni do ułożenia to myślę, że oni sobie spokojnie z tym poradzą i będą w stanie ogarnąć taką przestrzeń a wykończenie też będzie udane.

Dziadek

Posty: 3

 
Faktycznie mogę się z innymi zgodzić z tym, że ułożenie płytek nie jest proste i wydaje mi się, że sporo firm nie ogarnia tego tematu mimo, że mają miano remontowych. Więc akurat do takich prac warto faktycznie mieć kogoś kto będzie w stanie to starannie, dobrze zrobić.

alibali

Posty: 8

 
Jak planujesz układanie glazury to moim zdaniem warto się będzie decydować na wykonawcę, który typowo się na tym skupia, ma doświadczenie i będzie w stanie tą usługę profesjonalnie zrealizować.

Marioleczka

Posty: 7