screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Meble na wymiar Sląsk

Meble na wymiar Sląsk

Co sądzicie o meblach na wymiar? Warto się na nie zdecydować, czy może jednak lepszą i tańszą opcją będzie zakup już gotowych produktów? Jestem niezmiernie ciekawa waszych opinii na ten temat. Pozdrawiam. Trzymajcie się cieplutko.

Black_Riot

Posty: 1

 
A sprawdzałaś na formach wnętrzarskich? Można tam znaleźć mnóstwo namiarów na firmy, robiące meble na wymiar. Generalnie jeżeli o taki produkty chodzi, ich wybór na naszym rynku jest dzisiaj bardzo duży.

Black_Riot

Posty: 6

 
Na pewno decydując się na zakup mebli na wymiar, musimy liczyć się z większym wydatkiem, niż gdybyśmy kupili gotowe meble. Jestem jednak zdania, że warto.

mirekp2005

Posty: 16

 
Ja zwykle zamawiam gotowe meble, ale kto wiem, może kiedyś pokuszę się o takie meble właśnie robione na wymiar.

Yuri20

Posty: 2

 
Jestem pewna, że w okolicy jest wiele firm, które zajmują się meblami na wymiar. Sprawdź w wyszukiwarce. Na pewno dostaniesz sporo wyników:)

codePerformance

Posty: 10

 
Zawsze marzyły mi się meble na wymiar i na pewno kiedyś sobie takie sprawie. Jednak przy mieszkaniu na poddaszu, kupienie czegoś, co będzie idealnie pasowało nie jest łatwe i sporo przestrzeń w kuchni pozostaje niestety nie zagospodarowana.

czerwin_09

Posty: 15

 
Na Śląsku fajnych ofert tego typu jest naprawdę sporo. Jestem pewna, że każdy znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie.

micko

Posty: 12

 
Od siebie dodam tutaj, że fajnie byłoby postawić na jakąś lokalną firmę. Ceny na pewno będą niższe:)

david011

Posty: 2

 
Świetną ofertę jeżeli chodzi o meble na wymiar znajdziesz na pewno w http://stefpol-meble.pl/. Przejrzyj sobie ich realizacje:). Na mnie zrobiły bardzo fajne wrażenie i głównie z tego powodu, zdecydowałam się na usługi wspomnianej firmy. Projekt otrzymałam bardzo szybko, po kilku poprawkach, szybko przystąpiono do realizacji i w końcu mam dokładnie takie meble kuchenne, jakie chciałam. Jakości wykonania nie mogę tutaj nic zarzucić,poza tym kontakt naprawdę fajny:).

TomekK

Posty: 6

 
Sama na razie nie mogę sobie pozwolić na meble na wymiar, ale na pewno kiedyś sobie takie sprawie. Ogólnie bardzo mi się podobają.

Miluśkooo2

Posty: 6