screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sprawdzona firma - Tarasy we Wrocławiu

Sprawdzona firma - Tarasy we Wrocławiu

Zastanawiam się nad tym, żeby przygotować taras w ogrodzie bo tak nie do końca ten ogród jest wykończony i trochę brakuje tam jakiegoś miejsca, gdzie można by spędzić czas na powietrzu. Oczywiście można pochodzić po trawie, ale czasami jakiś taras, altana, stół by się przydały i tak szukam jakieś firmy, która mogłaby coś takiego zrobić u mnie. Jak coś sensownego możecie zaproponować to dajcie znać.

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Z mojej strony mogę podpowiedzieć Tarasy Wrocław. Korzystałem z ich oferty, sam miałem długo wyłącznie ogród z trawą, ale też tego miejsca gdzie można by spędzić czasy przy grillu czy kawie mi brakowało i zastanawiałem się czy stawiać altanę czy taras, ostatecznie właśnie za ich namową wybrałem taras, zrobiony na deskowaniu więc bez konieczności robienia wylewki. Jak dla mnie faktycznie sensowna propozycja, wydaje mi się, że każdy będzie zadowolony, bo też są w stanie doradzić. U mnie jest ostatecznie drewno, choć długo się wahałem nad deską kompozytową.

Fafausik

Posty: 28

 
Wydaje mi się że deska kompozytowa może być ciekawym rozwiązaniem do ogrodu. Jeśli w odpowiedni sposób uda się ja wybrać, to na pewno będzie się dobrze prezentować, a dodatek PCV do drewna będzie taką opcją, która sprawi, że ta deska będzie również trwała. Jeśli więc komuś będzie zależało na odpowiednim połączeniu estetyki z jakością to ta propozycja będzie najlepszym obecnie rozwiązaniem, na które będzie się można zdecydować.

@marcelko

Posty: 18

 
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że obecnie proponowane deski kompozytowe już naprawdę się dobrze prezentują i wyróżniają spośród tych desek, które kiedyś się pojawiały. Dlatego z deską kompozytową również można oczekiwać, że taras będzie przygotowywany w takiej formie, w której faktycznie się będzie świetnie prezentował.

Elektros

Posty: 4

 
Taras nie tylko musi się ładnie prezentować, ale musi być również odpowiednio trwały. Dlatego taką istotną kwestią będzie przygotowanie rozwiązań, dzięki którym wybierze się na wykończenie ten materiał, który tą trwałość będzie w stanie zagwarantować.

Trener

Posty: 4

 
Podobnie miałem spore wahania czy decydować się na deskę kompozytową, ale jednak ostatecznie poszedłem w tym kierunku i z perspektywy czasu już widze, że to był dobry wybór i ta kompozytowa deska naprawdę super się prezentuje.

12_0987

Posty: 21