screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

salon kosmetyczny Warszawa

salon kosmetyczny Warszawa

Mój fryzjer z kosmetyczką zamknęli się po pierwszej fali pandemii i teraz szukam jakiegoś sensownego miejsca, do którego będzie się warto wybrać. Jak któraś z Was ma coś sprawdzonego w Warszawie, gdzie będzie się warto wybrać to dajcie namiar na salon. Chętnie skorzystam bo obecne właściwie czarna dziura i nie wiadomo, gdzie się wybrać.

mikesmith0103

Posty: 1

 
Dużo zależy od potrzeb kobiety jeśli chodzi o wybór salonu kosmetycznego, na pewno zabiegi z użyciem lasera, jakieś nowoczesne propozycje to obecnie ten temat szczególnie promowany. Jeśli salon jest na bieżąco z nowościami to też ta jego oferta będzie najbardziej atrakcyjna.

Czasowy

Posty: 4

 
Usługi kosmetyczne realizuje wiele salonów, ale obecnie chyba kluczowa sprawa to czy salon korzysta z nowoczesnego sprzętu czy faktycznie jest przygotowany do tego, by swoją działalność w profesjonalny sposób prowadzić. Oczekiwania kobiet też regularnie rosną więc salony kosmetyczne muszą się rozwijać.

doprzodu67

Posty: 2

 
Mam wrażenie, że w Warszawie kosmetyczek jest coraz więcej więc jak dobrze poszukasz to raczej bez większych problemów pod tym kątem znajdziesz dla siebie ofertę. Przed wizyta jednak warto sprawdzić jak dana kosmetyczka, dany gabinet jest oceniany a jednocześnie jak to wygląda jeśli chodzi o same zabiegi, które są proponowane.

Warszawiak

Posty: 4

 
Salonów kosmetycznych w Warszawie jest bardzo dużo więc warto w sieci poszukać opinie o różnych miejscach i wtedy coś dla siebie sensownego wybrać.

E-lasior

Posty: 28

 
Właściwie ja na Wspólną do Salonu Tina (www.salon-tina.pl) trafiłam przypadkowo a okazuje się, że funkcjonuje od bardzo dawna i kobiety bardzo chętnie z niego korzystają. Ja po pierwszej wizycie też jestem zadowolona i chętnie będą do tego miejsca wracać między innymi ze względu na indywidualne podejście ze strony pracujących tam kosmetyczek.

Marti

Posty: 7

 
Sporo jest ofert jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne, warto wziąć pod uwagę jak sytuacja wygląda w poszczególnych salonach, by faktycznie coś interesującego dla siebie znaleźć.

Kitas

Posty: 12

 
Jak poszukasz to w Warszawie masz tak dużo salonów, pewnie w swojej okolicy również, że tylko z tych różnych propozycji będziesz musiała coś sensownego dla siebie wybrać. Najważniejsze będzie chyba takie indywidualne podejście do klientki, by te zabiegi kosmetyczne były faktycznie jak najlepiej dopasowane.

Black_Riot

Posty: 7