screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wkłady kominkowe kawmet, sklep online

wkłady kominkowe kawmet, sklep online

Sam już nie wiem czy kupować zwykły kominek żeliwny na drewno czy kupić nowoczesny kominek na biopaliwo? Nie znam się na tym, a chciałbym bardzo dobrze wybrać. Proszę o pomoc osoby, które znają się na tym.

Fanatyk

Posty: 1

 
Zamówiłem wolnotnący wkład kominkowy z firmy Defro i jest super. Zero problemów z zabudową. Przywieźli mi, postawiłem, podłączyłem i cieszę się ogniem z kominka. Mnie się bardzo podoba, dlatego polecam tę firmę, bo oni maja super wkłady kominkowe. Według mnie cena jak, za jakość materiałów jest super.

krysian6

Posty: 4

 
Miałem Polski kominek i spisywał się bardzo dobrze. Nie wiem, jaka to była marka, bo dawno temu kupowałem. Blacha przetrwała latami i jeszcze go znajomemu odsprzedałem. Polacy potrafią robić bardzo solidne kominki, a do tego ich ceny są atrakcyjne dla nas.

atek562

Posty: 9

 
Nie lubię palić nawet w piecu, kotłowni w domu mnie nie interesuje. Biokominek? To już niezwyklej, lecz na razie się nie zdecydowałem. Ceny są atrakcyjne, lecz jakoś chęci u mnie brak, zatem nadal czekam aż mnie najdzie ochota.

Yuri20

Posty: 3

 
Kupując kominek sprawdzałem cenę. Nie korzystam z niego częściej niż raz na kilka miesięcy. To, dlatego cena była dla mnie niezmiernie istotna. Po co mam przepłacać za coś, z czego nie korzystam? Wyższe kominki są kosztowne, a ten mój kosztował naprawdę niewiele i jestem z niego niezmiernie zaspokojony.

cinto

Posty: 26

 
Mam w małym pokoju mały biokominek, a w salonie żeliwny wkład. Jestem zadowolony. Nie palę tam zbyt często, dlatego nie widzę żadnych wad takiego rozwiązania. Miło jest wieczorem usiąść i oderwać się od rzeczywistości patrząc w ogień. Mnie to bardzo relaksuje, dlatego każdemu takie rozwianie mogę polecić.

wiesław11

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o wkłady kominkowe firmy Defro to tutaj https://www.wkladykominkowe.net.pl/253-defro jest oferta bardzo dobrze przygotowana. Sklep internetowy ma wszystko, czego szuka prawdziwy miłośnik kominków.

KRK-Gosiaa

Posty: 4

 
Wkład kominkowy trzeba wiedzieć jak podłączyć. To nie takie proste, albowiem można prosto zrobić coś źle. Te osoby, jakie narzekają na kopcenie się źle coś mają podłączone. To, wobec tego trzeba będzie o wszystko zadbać.

Fifczak90

Posty: 14

 
Zamówiłem wolnotnący wkład kominkowy z firmy Defro i jest super. Zero kłopotów z zabudową. Przywieźli mi, postawiłem, podłączyłem i cieszę się ogniem z kominka. Mnie się niezmiernie podoba, zatem polecam tę firmę, bo oni maja super wkłady kominkowe. Według mnie cena jak, za jakość materiałów jest super.

Wygodniś22

Posty: 10

 
Stawiam dom i też się zastanawiam czy wybrać biokominek czy żeliwny? Na pewno biokominek jest łatwiejszy w eksportacji. Można wybrać mały na stół jak i niesłychanie duży wolnostojący. Widziałem gdzieś modele do zabudowy. Może podejmie decyzje w najbliższym okresie to dam znać, co konkretnie wybrałem dla siebie.

magda

Posty: 12