screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kto do mnie dzwonił, znacie ?

kto do mnie dzwonił, znacie ?

Znacie może jakiś serwis internetowy gdzie można będzie sprawdzić, kto dzwonił z UK? Nie mam nikogo w Anglii, a od dwóch dni kierunkowy z UK mi się wyświetla i nie wiem, kto to może się do mnie dobijać?

czdeRRR

Posty: 2

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają niezwykle częstokroć.

Fifczak90

Posty: 15

 
Ostrożności nigdy nie jest za dużo. Raz miałem akcje, iż myślałem, iż dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, iż to niestety jakaś firma, która naciąga ludzi. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy więcej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

Klakier

Posty: 2

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Gracjann23

Posty: 19

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wówczas nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam gwarantuje takie działanie. Warto taką okazję wykorzystać.

Dyduszek

Posty: 26

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niezmiernie łatwe do zrobienia.

czarodziej

Posty: 3

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, zatem nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby wiele straciły z oszczędności.

wisła1905

Posty: 11