screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

producent roślin, znacie ?

producent roślin, znacie ?

Chce posadzić byliny, ale nie za bardzo wiem, jakie. Miałem już różne rośliny i co roku trzeba było do nich wracać. Nie chce mi się. Mam ogród, ale nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem siedzenia ciągłego przy nich.

strom

Posty: 2

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezwykle dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w niezwykle różnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

bar33

Posty: 12

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła faktycznie piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeżeli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najniezwyklej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Gruby_56

Posty: 3

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

Alfonsik5

Posty: 2

 
W sprzedaży jest dużo mniej i niezwyklej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

Malinka Moja

Posty: 23

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wówczas ma to sens. Mam dużo czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, lecz czy każdemu będzie się podobało? To trzeba zbadać tworząc mały ogród.

Black_Riot

Posty: 6

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

amazonn6

Posty: 5

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Fanatyk

Posty: 8

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, jaka się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę wspaniałe okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bowiem tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko weseli wygląd roślin, natomiast pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

mercedess

Posty: 8