screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sukienki ołówkowe na jesień, polecicie butik?

sukienki ołówkowe na jesień, polecicie butik?

Jak myślicie, czy sukienka na jesień w butiku będzie bardzo droga? Widziałam taką bardzo ładną, od znanego mi projektanta, ale aż boję się spytać o cenę. Jak sytuacja wygląda u was? Dajcie znać, jak robicie zakupy odzieżowe.

epaepa33

Posty: 1

 
Uważam, że absolutnym hitem jest sukienka maxi na jesień. To znakomity, wygodny i luźny krój, który pozwala śmiało się ruszać, a jednocześnie gwarantuje niezbędne ciepło, kiedy akurat zawieje chłodniejszy wiatr. Absolutny must have!

Lupusx

Posty: 7

 
Sukienka maxi na zimę to idealny sposób, żeby wyrazić siebie. Przynajmniej w mojej opinii. Daje dużą swobodę w ruchach, a jednocześnie nie ma się wrażenia, że to tzw. worek. Trochę odwagi, przełamujmy utarte schematy i wychodźmy poza ich ramy.

Fanatyk

Posty: 6

 
Musisz dokładnie sprawdzić, jaki sukienka na zimę ma skład. Z doświadczenia podpowiem, że niewielka domieszka sztucznych włókien, takich jak poliester, sprawia, że jest ona dużo trwalsza. Przez wiele lat uważałam, że tylko naturalny materiał spełni moje oczekiwania, ale obsługa tego butiku: https://sissi-boutique.pl/sukienki-z-dlugim-rekawem zmieniła moje zdanie.

gruszk56

Posty: 8

 
Znam kilka drobnych sklepów, które sprzedają przez Internet. Butik sukienki na zimę wprowadza odpowiednio wcześniej do swojej oferty, dzięki czemu jest wystarczająca ilość czasu, żeby sobie takiego ciuszka kupić.

missioo

Posty: 7

 
Z tego co zauważyłam, czarne sukienki na zimę są bardzo uniwersalne. Ja z reguły wybieram czerwone złoto, bowiem to moja ulubiona barwa metalu szlachetnego. Wyraziste kolczyki, ładna bransoletka i sukces murowany. Myślę, iż srebro też się dobrze nada :)

matus2609

Posty: 3