screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

namioty uprawowe zestaw, polecicie sklep ?

namioty uprawowe zestaw, polecicie sklep ?

Co polecacie, jeśli chodzi o hodowle rośliny indoor? Nie wiem za wiele o tym, a chce się za to w najbliższym czasie zabrać. Chciałbym sobie ułatwić to zadanie i korzystać z czegoś, co jest do tego najlepsze.

Modniś

Posty: 1

 
Jeśli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić, co ma.

Acclaim

Posty: 19

 
Uprawa roślin w domu nie jest trudna. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, natomiast troszkę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeśli wiadomo, jakie roślina wymaga oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent niesłychanie chętnie nam we wszystkim pomoże.

Shastka

Posty: 25

 
Sam robiłem sobie growbox, bo wyszło mi taniej. Wszystko zależne jest od tego, do czego konkretnie ma to być użyte? Jak do amatorskiego użytku to można wykonać samemu.

Yuri20

Posty: 4

 
Dużo osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, wobec tego indoor to najlepsze rozwiązanie i sporo osób na tym wiele zyskało. Można niewątpliwie w takich namiotach uprawiać również inne rośliny wystarczy tylko wybrać stosowne oświetlenie.

edmund

Posty: 4

 
Bardzo, ale to bardzo ważne jest oświetlenie led grow i nie można o tym zapominać. Nie jest może najtańsze, ale jeśli światło nie jest odpowiednie to konopie czy jakiekolwiek inne rośliny nie będą chciały rosnąć, a nie chcemy tego? Warto, zatem bardzo dokładnie czytać wszystkie parametry związane z oświetleniem, które zamawiamy.

GGregbard

Posty: 11

 
Na szczęście dla nas wszystko można obecnie nabyć. Jeżeli nie chcemy kupować gotowego growbox to kompletujemy sobie wszystko. Nawet, jeżeli się na tym nie znamy to producent tych urządzeń niezwykle chętnie nam doradzi i pokieruje do odpowiednich elementów.

Michaś

Posty: 5

 
Według mnie growbox to dobre rozwiązanie. Ofertę można znaleźć na https://flo-grow.eu i warto sobie to sprawdzić. Firma jest bardzo dobrze przygotowana i ma szafy w bardzo rozsądnych cenach. To jest oferta dla bardzo wymagających klientów.

Miki

Posty: 4

 
Uprawa roślin w domu nie jest trudna. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, ale trochę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeśli wiadomo, jakie roślina potrzebuje oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

Kleooo6

Posty: 3