screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

szkolenia BHP

szkolenia BHP

Szukam do firmy kogoś kto będzie prowadził szkolenia okresowe z BHP. Jeśli macie jakąś firmę sprawdzoną, która się tym zajmuje to dajcie namiar. Ewentualnie czy obecnie można to ogarnąć w ramach zajęć prowadzonych dla pracowników online? Pewnie byłoby to dla nas najwygodniejsza opcja.

labuh

Posty: 1

 
Warto poszukać jakiegoś doświadczonego podmiotu, który od dawna zajmuje się organizacją takich kursów i będzie pod tym kątem w stanie zaproponować profesjonalna ofertę. Możliwości w tym zakresie jest sporo więc dobrze będzie zwrócić uwagę na to jak te firmy funkcjonują i co konkretnie będą w stanie nam zaproponować.

Marioleczka

Posty: 3

 
U nas za prowadzenie kursów odpowiada Pan Sylwester z firmy BHP Nakło (https://www.szkoleniebhp.net) i jeśli chodzi o jego usługi to jesteśmy zadowoleni. Kursy prowadzone na wysokim poziomie, profesjonalne podejście do każdego tematu. Widać jego ogromne doświadczenie w tematyce związane z BHP oraz ppoż i na pewno z tego warto będzie skorzystać.

Gumis

Posty: 4

 
W tych czasach jakie obecnie mamy działanie zdalne stało się na tyle popularne, że raczej nie będziesz miał problemu ze znalezieniem firmy, która również będzie w stanie w takiej formule prowadzić kurs BHP więc warto się tym zainteresować i faktycznie zobaczyć jak to dokładnie wygląda, jakie kursy są obecnie prowadzone.

EKO-Chatka

Posty: 5

 
Na pewno jeśli chodzi o kursy BHP warto szukać kogoś kto ma duże doświadczenie w ich prowadzeniu i jednocześnie będzie miał takie podejście do tych kursów, by skupiać się na praktyce i w tej formule jak najwięcej informacji przekazywać. Tematyka jest nużąca więc odpowiednie przedstawienie jest ważne.

Ślicznnne

Posty: 6

 
Z mojej perspektywy podpowiedziałbym szukanie kogoś kto prowadzi kursy zdalnie bo to na pewno duża wygoda, ale jednocześnie, by taka osoba miała jak najszerszy zakres uprawnień, by można było w ramach kompleksowego kursu skorzystać z jak najszerszego zakresu uprawnień.

JAN-ERR

Posty: 2

 
Większość prowadzących szkolenia obecnie przestawiło się obecnie na kwestie związane z prowadzeniem kursów online więc wydaje mi się, że na spokojnie również w takiej formule ten kurs będzie można obecnie w firmie poprowadzić właśnie online. W ten sposób też pewnie łatwiej będzie zorganizować pracowników w większej liczbie do uczestniczenia w takim kursie. To dodatkowy plus jeśli chodzi o szkolenia w formie online.

edmundzio

Posty: 7