screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dobry dom seniora w okolicach Warszawy

dobry dom seniora w okolicach Warszawy

Szukam jakiegoś ośrodka dla starszej osoby w Warszawie albo w okolicach. Nie jestem w stanie sama zapewnić profesjonalnej opieki a chodzi o osobę, która już o własnych siłach się nie porusza. Zależy mi na jakimś miejscu, do którego będzie można łatwo dotrzeć a jednocześnie warunki tam będą na wysokim poziomie, zarówno te lokalowe jak i pod kątem organizowanej opieki. Jeśli możecie ze swojego rodzinnego doświadczenia coś polecić to dajcie znać.

Kitas

Posty: 2

 
Oferta domów seniora jest bogata w okolicach Warszawy i wydaje mi się, że to może być nawet lepsze niż szukanie miejsca gdzieś w samej Warszawie. Takie domy lokalizowane z dala od miasta są spokojniejsze i wydaje mi się, że seniorzy będą się tam czuli dużo lepiej niż w tych miejscach, gdzie jest więcej zgiełku i gwaru. Często też jest to szansa na jakiś zielony teren w okolicy więc to też ma znaczenie jak wybierasz.

Jasio234

Posty: 8

 
W Wiązowni funkcjonuje dom www.seniormed.waw.pl . Świetnie zorganizowany, przytulne wnętrza i dobra opieka medyczna. Mój tata tam obecnie mieszka i nie narzekamy. Sami nie jesteśmy w stanie tak kompleksowej opieki zapewnić, a tutaj wszystko ma zagwarantowane na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o taką opiekę to na pewno warto się tym zainteresować, myślę że będziecie zadowoleni z tej oferty.

Miki

Posty: 2

 
Oczywiście domów seniora nie brakuje, ale wybór takiego miejsca wcale nie jest prosty. Warto będzie dobrze poszukać sprawdzić opinie, sprawdzić jak dom jest oceniany, ale też jak jest wyposażony, kto z medyków tam pracuje i na jakim poziomie ta opieka jest tam organizowana. Wszystkie te czynniki jeśli będą wzięte pod uwagę mogą ułatwić wybór tego miejsca, które będzie dla seniora odpowiednie i będzie można oczekiwać, że senior nie będzie się tam źle czuł.

Justynka45

Posty: 3

 
Staraj się poszukać może w miarę możliwości jakiegoś sensownego miejsca dla bliskiej osoby, które będzie blisko Twojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu łatwiej będzie Ci tam dotrzeć i to faktycznie będzie miało znaczenie, ponieważ chodzi też o to, by dało się taką osobę regularnie odwiedzać, nawet jeśli nie da się z nią być na stałe.

Penio

Posty: 6