screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dobry deweloper Warszawa

dobry deweloper Warszawa

Witam serdecznie
Kochani, chciałam się Wam poradzić. Otóż planuję zakup mieszkania a może nawet jakiegoś małego domku pod Warszawą. Zależy mi na nowym M, nie mam jednak kompletnie rozeznania, jeżeli chodzi o oferty deweloperów w stolicy. W związku z czym będę niezwykle wdzięczna, jeżeli podpowiecie mi, na jakie propozycje warto szczególnie zwrócić uwagę. Czekam z niecierpliwością na Wasze odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

JasioJasio

Posty: 1

 
Trzeba wpisać w google deweloper Warszawa i na pewno coś wyskoczy. Tak mi się przynajmniej wydaje:) Ja w każdym razie tak szukałam ofert mieszkań w swoim mieście i się udało:)

Wacław

Posty: 6

 
Tak sobie myślę, że o oferty deweloperów dobrze byłoby rozpytać znajomych. Niestety tutaj można się bardzo niefajnie naciąć, wobec czego na pewno warto znać namiary na kogoś sprawdzonego.

Różyczka

Posty: 3

 
Dużo jest takich ofert na rynku. Jak wejdziesz na budowlane grupy na FB, bez wątpienia tam udzielną Ci wyczerpujących odpowiedzi.

Pacothelllucia

Posty: 9

 
Jeśli interesuje Cię ta okolica to tylko https://abredevelopment.pl/ . Mają świetne projekty, atrakcyjne ceny i zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Jest to „młody” deweloper na rynku, ale na pewno warto zwrócić uwagą na jego propozycje. Sam już raz zdecydowałem się na zakup właśnie u nich, ale na pewno nie było to ostatni raz:)

przemek55

Posty: 11

 
A nie lepiej poszukać czegoś z drugiej ręki? Zawsze to będzie trochę taniej.

Dyduszek22

Posty: 4

 
Muszę przyznać, ze znalezienie dobrego dewelopera to nie lada wyzwanie, ale jeżeli poświęcisz na to odpowiednio dużo czasu, jestem przekonana, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Jacuś24

Posty: 2

 
Najlepiej szukać czegoś nowoczesnego. Oczywiście można postawić na rynek wtórny i stare budownictwo, ale tutaj trzeba często sporo zainwestować.

Limoneczek

Posty: 22

 
O ile mi wiadomo, w stolicy jest cała masa deweloperów. Jednak znalezienie dobrego to nie lada wyzwanie. Pomocne może tutaj być na pewno czytanie opinii na forach:)

luluś45

Posty: 3

 
Niestety tutaj nie bardzo mogę pomóc. Zwykle stawiam na mieszkania z rynku wtórnego głównie z uwagi na niskie ceny.

basiulka45

Posty: 6