screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Baltic Sail, szukam zdjęć !

Baltic Sail, szukam zdjęć !

Witam, chce obejrzeć fotografię Baltic Sail, jednak nigdzie nie mogę znaleźć. Może jesteście w stanie polecić mi jakąś konkretną stronę internetową z fotografiami?

annanna

Posty: 1

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Biudzibudzio

Posty: 4

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko odnajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

propek1

Posty: 18

 
Jeśli interesuję Cię parada żaglowców, to zdjęcia możesz zobaczyć na tej stronie internetowej https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Są tam bardzo ciekawe fotografie z każdego roku, bardzo lubię wracać na tę stronę i oglądać zdjęcia.

Joe

Posty: 6

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

Klarka45

Posty: 14

 
Zlot Żaglowców uwielbiamy i jeździmy systematycznie od kilku lat. Kiedyś ktoś mi podał specjalną stronę, gdzie można zobaczyć fajne zdjęcia. Jednakże już nie pamiętam, jak się nazywa.

danka33

Posty: 6