screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotograf chojnice, jaka firma ?

fotograf chojnice, jaka firma ?

Pilnie poszukiwany jest fotograf na chrzest z Bydgoszczy. Poprzedni niestety się rozchorował i szukamy kogoś na przyszły tydzień. Jeśli macie jakieś propozycje to dajcie znać, bo zaczynam się mocno tym denerwować.

Kamil87rak1

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o warsztaty fotograficzne z Bydgoszczy to tutaj http://www.arkadiuszkubiak.pl/dla-fotografa/warsztaty-fotograficzne/ znajduje się ktoś, kto może się tym zająć. Zna się na rzeczy i robi super zdjęcia.

Romantykk

Posty: 4

 
Zdania na temat tego jak winny wyglądać takie fotografie są bardzo różne. Tak faktycznie zawsze jest tak, że podoba nam się nasza sesja. U znajomych zawsze poszukujemy jakiś wad, natomiast u nas już nie. Zawsze tak było i będzie. To, dlatego trzeba sprawdzać, co proponuje fotograf i czy fotografie, które widzimy w jego portfolio nam się podobają?

56_2014

Posty: 2

 
Korzystaliśmy fotografa ślubnego w Bydgoszczy i rzeczywiście dał radę. Dla nas fotografie były niezwykle ważne, bo to pamiątka na całe życie. Wybraliśmy wspólnie super plener i rzeczywiście fotografie wyszły bajeczne.

Klarka45

Posty: 10

 
Przekonałem się, że posiadanie aparatu za tysiące złotych nic nie zmienia. Trzeba odbyć profesjonalne warsztaty fotograficzne żeby się przekonać jak wykonywać takie fotografie.

wisła1905

Posty: 11

 
Polecam zapisywanie się na warsztaty fotograficzne, bo wiele wnoszą. Można poćwiczyć, można dowiedzieć się jak w ogóle powinny zdjęcia wyglądać. Nawet sprzętu swojego nie trzeba mieć, bo tam wszystko udostępniają. Byłem w roli asystenta, bo robiliśmy zdjęcia ślubne. Super przeżycie i chętnie jeszcze się na to zapisze.

Gargamel5

Posty: 3

 
Korzystaliśmy fotografa ślubnego w Bydgoszczy i naprawdę dał radę. Dla nas zdjęcia były bardzo ważne, bo to pamiątka na całe życie. Wybraliśmy wspólnie super plener i naprawdę zdjęcia wyszły bajeczne.

marta369

Posty: 11

 
Nasza sesja rodzinna nad morzem była wykonana przez nas samych. Może nie jest profesjonalna, lecz nam to wystarcza. Nie wiem czy pożądane byłoby płacić za coś, co można zrobić samemu?

proszek

Posty: 3

 
Widziałem gdzieś w intrenecie ogłoszenie fotografa z Chojnic, który robił naprawdę super zdjęcia. Ceny też były bardzo przystępne. Musze przejrzeć jeszcze raz Internet to na pewno go znajdę i dam Wam namiary.

GGregbard

Posty: 12