screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

drukarka 3D IDEX, gdzie kupię ?

drukarka 3D IDEX, gdzie kupię ?

Można kupić jakiś poręczny skaner 3D? Chodzi mi o to żeby działał i stacjonarnie, ale jak trzeba to wezmę go w rękę i będę skanował. Byłoby dobrze gdyby to było szybkie skanowanie i szybkie tworzenie projektu.

krzysioo0

Posty: 2

 
Skanery i drukarki faktycznie są coraz tańsze, ale trzeba się liczyć z tym, że jednak to będą nadal wysokie koszty. Do pracy jak najbardziej się to przydaje, ale do zabawy?

kamillysiakk

Posty: 33

 
Na co dzień korzystamy z drukarek firmy makerbot i jestem bardzo zaspokojony. Na razie zero kłopotów i gigantyczne zyski. Do zarabiania się bardzo opłaca.

AGDDDy1

Posty: 3

 
Urządzeń do skanowania i drukowania w 3D jest niezmiernie mnóstwo. Jeśli komuś zależy na zabawie to kupuje tanie urządzenia, natomiast jeżeli to ma być sprzęt choćby dla dentystów to, jakość musi być na niezmiernie wysokim poziomie. Wtedy trzeba inwestować znacznie więcej pieniędzy, natomiast zwrot też jest niezmiernie szybki.

propek1

Posty: 6

 
Patrzyłem na drukarki i taki lepszy model to w cenie używanego samochodu, dlatego dla mnie to za dużo. Na pewno w przyszłości będę się tym interesował bardziej. Chętnie bym sobie coś po drukował, ale koszty samego utrzymania są bardzo wysokie. Z biegiem czasu ceny na pewno spadną i wtedy sobie kupię.

Sarenka

Posty: 9

 
Według mnie najlepsza drukarka SLA to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/formlabs/. Kupiłem i jestem niezmiernie zadowolony.

ajhhopek

Posty: 31

 
Skanery i drukarki naprawdę są coraz tańsze, niemniej jednak trzeba się liczyć z tym, iż jednak to będą nadal wysokie koszty. Do pracy jak najbardziej się to przydaje, niemniej jednak do zabawy?

Marko

Posty: 2