screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

bjj Poznań, gdzie warto ?

bjj Poznań, gdzie warto ?

Interesują mnie treningi jiu Jitsu w Poznaniu. Szukam klubu, który ma duże doświadczenie i jest w stanie mi wiele przekazać. Może nawet zajmie się tym profesjonalnie? Sam jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało.

djramu

Posty: 4

 
Nie przepadam za sportami walki, dlatego to nie jest temat dla mnie. Kilka osób, które znam trenowało boks, ale szybko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest bardzo trudne. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. Inaczej się nie da.

labuh 

Posty: 6

 
Wysłałem swojego syna na sztuki walki i jestem zaspokojony. Chłopak nie do poznania. Dla mnie super, zatem polecam innym. Sam dawniej trenowałem, niemniej jednak teraz więcej siedzę przez komputerem. Takie czasy, trenowanie jest w porządku, niemniej jednak trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, a pogodzenie wszystkiego nie jest łatwe.

Marioleczka

Posty: 19

 
Klubów jest mnóstwo, lecz trzeba stawiać na ich jakość nauczania. Nie każdy mistrz trener wie jak wiedzę przekazać dalej. Miałem już takie przypadki w swoim życiu.

Phylu

Posty: 6

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, ale z braku czasu niestety musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

Malinka Moja

Posty: 7

 
Szczerze przyznam, że bardziej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, lecz tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bo to nie moja bajka.

Joe

Posty: 6

 
Nie przepadam za sportami walki, dlatego to nie jest temat dla mnie. Kilka ludzi, które znam trenowało boks, natomiast szybko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest niezwykle ciężkie. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. W przeciwnym razie się nie da.

Hihi_WWW

Posty: 19