screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Restauracja Poznań

Restauracja Poznań

Szukam przyjemnej restauracji w Poznaniu, gdzie będę mógł się wybrać ze znajomymi, gdy mnie odwiedzą. Jakieś miłe miejsce ze świeżym jedzeniem, coś z zakresu kuchni polskiej, ale jak jakieś inne smaki się pojawiają to również możemy ewentualnie skorzystać.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Trudno jednoznacznie wskazać w Poznaniu jakąś restaurację, bo jest tego tak wiele i bardzo często na naprawdę wysokim poziomie, że o jednolitą odpowiedź może być rzeczywiście trudno. Ale na pewno warto sobie różne restauracje sprawdzić i pewnie spośród nich uda się dopasować jakieś menu do oczekiwań danej osoby.

labuh

Posty: 2

 
Jeśli nie zależy Ci na centrum miasta to ja w okolicy Jeziora Maltańskiego mogę polecić restaurację www.cybina13.pl. Działa od końcówki 2016 roku, mają swoje własne pieczywo, głównie kuchnia polska z dodatkiem włoskiej. Wszystko świeże, zdrowe, naprawdę smaczne i co ważne bardzo miła obsługa.

komspid

Posty: 45

 
W Poznaniu teoretycznie restauracji jest tak dużo, że trudno będzie się w tym wszystkim połapać, jeśli jednak będzie chciało się coś dobrego zjeść to niekiedy okazuje się, że trudno o jakieś sensowne miejsce, do którego bez obaw można się wybrać. Więc sprawdź różne restauracje, jak masz kogoś kto coś Ci poleci to najlepsza opcja.

Tenesy90

Posty: 17

 
Dobre miejsce do zjedzenia w Poznaniu??? Trudne pytanie, bo restauracji jest bardzo wiele i w sumie każdy ma inne oczekiwania co do posiłków i tego w jakiej formie będą przygotowane więc na pewno warto sobie różne propozycje sprawdzić, porównać, zestawić ze sobą i wtedy coś sensownego wybrać.

dadzia34

Posty: 9

 
Dobra oferta restauracji obecnie do znalezienia w Poznaniu, praktycznie każda kuchnia świata jest dobre reprezentowana więc niezależnie jakie smaki preferujesz będziesz w stanie coś interesującego dla siebie wybrać.

Black_Riot

Posty: 11