screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gadżet reklamowy, poszukuję!

gadżet reklamowy, poszukuję!

Macie jakieś sprawdzone sposoby na promowanie swojej firmy? Może wykorzystać do tego gadżety reklamowe? Co o tym sądzicie?

Czarek

Posty: 1

 
O reklamowych gadżetach i sposobach promowania macie tutaj https://lowicz24.eu/artykul/jak-promowac-firme/1242144 wiele bardzo przydatnych informacji. Polecam zajrzeć.

Rysiek_99

Posty: 7

 
Mogę w stu procentach polecić korzystanie z gadżetów reklamowych do promowania firmy. Można to wykorzystać na eventach, konferencjach jak i na co dzień w swojej firmie, dlatego myślę, iż to jest wyborny pomysł na promocję.

Nikuś23

Posty: 14

 
Na targach czy konferencjach nawet jakieś drobne gadżety reklamowe z własnym logo dobrze się rozchodzą. Ludzie lubią dostawać coś za darmo, dlatego trzeba wykorzystać okazję, aby im to wszystko dać. Nie zapłacimy mnóstwo, natomiast zyskamy wiele. Właśnie tak to wygląda w naszej firmie, która, na co dzień korzysta z gadżetów reklamowych.

Lupusx 

Posty: 5

 
Uważam, iż należałoby inwestować w kupowanie gadżetów reklamowych z własnym nadrukiem, albowiem to opłacalne. Mnóstwo nie wydamy, natomiast im wiecej gadżetów uda się rozdać wśród klientów tym bardziej będziemy zadowoleni. Uda nam się wówczas wybudować z nimi więź i na pewno o dużo lepiej będą postrzegać naszą firmę.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Mogę w stu procentach polecić korzystanie z gadżetów reklamowych do promowania firmy. Można to wykorzystać na eventach, konferencjach jak i na co dzień w swojej firmie, dlatego myślę, że to jest świetny pomysł na promocję.

enriko75

Posty: 23

 
Na konferencje czy eventy należałoby zamówić jakieś uniwersalne gadżety reklamowe z nadrukiem, albowiem wtedy trafiają w gusta każdego, kto się tam pojawi. Nie trzeba sporo wydawać, niemniej jednak trzeba pamiętać, iż jakość gadżetów to idealne lub złe opinie o naszej firmie.

Pondz45

Posty: 4