screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

biżuteria srebrna kolczyki, jaki sklep ?

biżuteria srebrna kolczyki, jaki sklep ?

Witam. Szukam sprawdzonego sklepu, gdzie można kupić prawdziwą biżuterię srebrną. Najlepiej, gdyby kategoria pierścionków była naprawdę duża. Od dłuższego czasu nie mogę się zdecydować na nic fajnego.

Dzidzidek

Posty: 4

 
Ciekawa jestem, ile kosztuje w takim układzie taka alternatywa. Ja jednak wolałabym kolczyki z markazytami. Takie przydałyby mi się na ślub siostry. Pasowałyby do sukienki. Jak już jestem, to może spytam, którą biżuterię polecacie do granatowej sukienki, jaka ma dość głęboki dekolt. Może coś konkretnego polecacie?

Duzyyy45

Posty: 27

 
Uważam, iż taka biżuteria jest zdecydowanie piękniejsza. Gustuje w konkretnych kamieniach. Nie wszystkie do mnie pasują :) Ostatnio pozyskałam przepiękny prezent. To coś szczególnego z kolczyków z markazytami. Podobają mi się, albowiem faktycznie dodają uroku. Mogę je nosić nie tylko na nadzwyczajne okazje. Markazyty są faktycznie przepiękne.

Acclaim

Posty: 11

 
Nie mam dobrego doświadczenia, jeśli chodzi o zakupy online, a widzę, że właśnie tylko w ten sposób mogę zakupić to, czego potrzebuję. Jak znacie w 100% pewne sklepy z biżuterią srebrną, piszcie i dajcie znać.

luke130

Posty: 2

 
Zastanawiam się nad prezentem dla mamy. Pomyślałam o biżuterii srebrnej. Podobają mi się pierścionki z kamieniami. W tych sklepach, które odwiedzałam, nie jest jednak tak tanio. Może znacie coś online? Z góry dzięki za pomoc.

23-Obert

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o srebro, to polecam ten sklep https://braccatta.com/pl/bizuteria-srebrna. Mają tutaj przepiękną biżuterię. Fascynujące wzornictwo. No i jest w czym wybierać. Koniecznie zajrzyjcie.

Dziadek

Posty: 11

 
Idealnie, że trafiłam na wasz wątek, albowiem może w końcu dowiem się, gdzie robić zakupy srebrnej biżuterii online? Jak macie jakieś propozycje, to chętnie się z nimi zapoznam. Przede mną spore wyjście, więc każda pomoc jest dla mnie znacząca.

labuh

Posty: 4

 
Mnie też, niemniej jednak ostatnio zauroczyłam się pierścionkami z markazytami. Nie miałam pojęcia, że ten kamień naprawdę przypomina diamenty. Nie, co ja gadam. Te kamienie wyglądają jak prawdziwe diamenty :D

sląskwroc88

Posty: 12