screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kancelaria adwokacka w Zielonej Górze, proszę o pomoc

kancelaria adwokacka w Zielonej Górze, proszę o pomoc

Prowadzę firmę i potrzebuje przygotować umowę według moich wytycznych. Czy jest jakiś prawnik, który takimi sprawami się zajmuje? Zależy mi na kimś, kto ma duże doświadczenie i wie jak takie umowy się tworzy od podstaw.

Wraczki333

Posty: 1

 
Osobiście korzystałem już z kancelarii adwokackiej w Zielonej Górze i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Z tego, co pamiętam mieli ofertę dla klientów indywidualnych i dla firm. Muszę poszukać dokumentów, które od nich miałem to Wam prześle konkretne na nich namiary.

Zdzichu

Posty: 1

 
Na pewno nie będzie gigantycznych kłopotów żeby znaleźć kancelarię prawną w Zielonej Górze, jaka zajmuje się umowami czy rozwodami. Wystarczy dobrze sobie poszukać.

Marti

Posty: 5

 
Rzetelnego prawnika w Zielonej Górze znajdziecie na stronie https://twoja-kancelaria.pl. Polecam zaznajomić się z tą ofertą, albowiem chętnie wszystkim kancelaria pomaga.

Klarka23

Posty: 4

 
Korzystałem z usług dobrego prawnika w Zielonej Górze i rozwód przebiegł niesłychanie szybko. Niedługo podam Wam dokładne namiary na tą kancelarię i możecie się z nimi skontaktować.

koscisslaw

Posty: 34

 
Przy rozwodach najważniejszy jest pozew. Porządne napisanie pozwu to już połowa sukcesu. Nie ulega wątpliwości nie zawsze jest łatwo, że na kilku rozprawach się to wszystko skończy. Jeżeli dwie strony się dogadują to jest prościej, niemniej jednak wiem, że ostatnio niesłychanie rzadko się to zdarza. Ludzie walczą ze sobą do samego końca. Takie życie.

edmundzio

Posty: 13