screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

zakupy ze stylistką, polecicie ?

zakupy ze stylistką, polecicie ?

Pracuje w dużej firmie i przydałaby mi się konsultacja wizerunkowa, tylko nie wiem, kto się tym zajmuje? Korzystaliście już kiedyś z usług stylistki, która wie jak ubrać kobietę żeby prezentowała się elegancko?

Lalka

Posty: 1

 
Powiem tak mnie wizyta u Kamili Piwowarskiej pomogła. Jestem bardzo zadowolona. Nie wiedziałam, że te kolory są dla mnie odpowiednie, które zaproponowała. Wiem, jaką mam figurę i wiem jak to ma wyglądać dalej. Teraz kupuje całkowicie inne rzeczy niż wcześniej, dlatego polecam i jeszcze raz polecam. Warto było.

sertus

Posty: 4

 
Mojej koleżance pomaga osobista stylistka i wtedy jest najlepiej. Jakieś kursy to nie są najlepsze. Tutaj jest osoba tylko dla Was. Odpowiada na pytania, radzi i wtedy są z tego same pozytywne efekty wizualne.

Gabat

Posty: 2

 
Oglądam tyle programów w telewizji, że sama sobie mogą z tym poradzić. Efekt jak dla mnie bardzo dobry. Oszczędzam tym samym sporo pieniędzy. Nic nie ma za darmo no i jeszcze trzeba mieć czas na to żeby biegać ze stylistką po sklepach. Nie mam do tego głowy.

PiSi

Posty: 12

 
Jeśli potrzebne jest analiza sylwetki to na stronie https://kamilapiwowarska.pl/oferta-indywidualna/ jest od tego wybitna specjalistka, która bardzo chętnie każdej osobie pomoże.

maniek

Posty: 4

 
Mnie najniezwyklej podobały się zakupy ze stylistką, bowiem widać, iż ma do tego głowę. Zasadniczo w ogóle lubię zakupy, lecz pod okiem specjalistki to było faktycznie super. Całkowicie zmieniła się moja garderoba. Teraz mam wiecej kolorowych rzeczy. Człowiek ciągle maskuje własne niedoskonałości, lecz to nie ma sensu.

e_petelka

Posty: 4

 
Mnie pomoc stylistki wiele dała. Zaczęłam trochę inaczej patrzeć na świat. Wszyscy mówią, że od tamtego czasu ubieram się o wiele lepiej. Polecam taką pomoc.

micko

Posty: 20

 
Mnie najbardziej podobały się zakupy ze stylistką, bo widać, że ma do tego głowę. Zasadniczo w ogóle lubię zakupy, ale pod okiem specjalistki to było naprawdę super. Całkowicie zmieniła się moja garderoba. Teraz mam więcej kolorowych rzeczy. Człowiek ciągle maskuje swoje niedoskonałości, ale to nie ma sensu.

eef12

Posty: 18

 
U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Rzeczywiście potrafi ubrać ludzi o wiele lepiej. To ważne na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, dlatego jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc najlepszej stylistki w całym mieście. Polecam.

humer56

Posty: 2

 
Powiem tak mnie wizyta u Kamili Piwowarskiej pomogła. Jestem niezmiernie zadowolona. Nie wiedziałam, iż te kolory są dla mnie stosowne, jakie zaproponowała. Wiem, którą mam figurę i wiem jak to ma wyglądać dalej. Teraz kupuje całkowicie inne rzeczy niż uprzednio, dlatego polecam i jeszcze raz polecam. Pożądane byłoby było.

Michaś

Posty: 4