screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

reklama facebook, gdzie ?

reklama facebook, gdzie ?

Hejka. Czy reklama facebook sprawdzi się w przypadku przedsiębiorstw działających w praktycznie dowolnej branży? Opiszcie swoje doświadczenia w tym zakresie. Z góry dzięki.

Misieczek

Posty: 4

 
Przekonałem się o tym, że agencja content marketing proponuje wyłącznie tym klientom, dla których to rozwiązanie ma szansę przynieść najlepsze rezultaty.

untelekt

Posty: 6

 
W social media tkwi gigantyczny potencjał. Przekonałem się o tym dopiero wtedy, gdy podjąłem decyzję o prowadzeniu profilu facebook, który założyłem dla mojej firmy :-)

Rouudee

Posty: 7

 
Moim zdaniem inwestowanie w social media to przyszłość każdego przedsiębiorstwa, jakie chce nawiązywać długoterminowe stosunki ze swoimi klientami. Nie da się ukryć, iż dzięki portalom społecznościowym klient może zdecydowanie chętniej wrócić do tej samej firmy :-)

edmund

Posty: 9

 
Uważam, że zdecydowanie najlepszą kampanię będzie w stanie zrealizować dla Was posiadająca bogate doświadczenie agencja marketingu internetowego.

syrena88

Posty: 13

 
Profesjonalne przedsiębiorstwa muszą pamiętać o tym, aby poświęcić czas bądź środki na prowadzenie profilu linkedin. W przeciwnym wypadku mogą mieć one trudności w zakresie zatrudniania nowych pracowników. To rozwiązanie zaleci Wam każda agencja reklamowa social media.

Black_Riot

Posty: 6

 
To najlepsza agencja marketingowa, dla której profesjonalna obsługa social media to codzienność: www.socialframe.pl. Jestem ich zadowolonym klientem od długiego czasu, więc rekomenduję ich usługi bez najmniejszego zastanowienia. Gorąco polecam.

namok

Posty: 19

 
Weselę się, iż reklama na facebooku jest tak skuteczna. Jednocześnie nie wiąże się z koniecznością ponoszenia ponadprzeciętnie wysokich wydatków. To niezmiernie istotne z perspektywy ograniczonego budżetu, jaki posiada moja firma.

kluseczka

Posty: 17

 
Szereg zalet posiada reklama facebook, o czym przekonała mnie agencja marketingowa, z jaką chciałem podjąć współpracę. Wszystko ze względu na fakt, iż agencja przedstawiła niezmiernie wiele zalet takiej kampanii marketingowej.

Tomcio

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że na przestrzeni najbliższych lat kompleksowa obsługa marketingowa będzie systematycznie zyskiwała na popularności. Pozdrawiam.

TomekK

Posty: 13